UPDATE command denied to user 'admin3233'@'85.128.138.94' for table 'alu_settings' - check your database quota Oficjalny Serwis Internetowy KS Górnik Konin
Strona główna | Blip | Facebook | Forum | Górnikowiec | Redakcja
Sponsorzy i partnerzy

Sponsorzy


Miasto Konin:
308 tysięcy 400 złotych zostało przyznane Klubowi Sportowemu "Górnik" w ramach dotacji celowej z budżetu Miasta Konina na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i turystyki w Mieście Koninie w 2012 roku. Klub z Dmowskiego otrzymał pieniądze w celu realizacji zadania ,,Szkolenie uzdolnionych sportowo w wybranych dyscyplinach sportowych”, o czym informuje zarządzenie nr 11/2012 Prezydenta Miasta Konina z dnia 2. lutego 2012r.
Zespół Elektrowni Pątnów - Adamów - Konin SA:
Zespół Elektrowni Pątnów - Adamów SA jest drugim co do wielkości krajowym producentem energii elektrycznej otrzymywanej z węgla brunatnego. „Misją firmy jest produkcja czystej ekologicznie energii elektrycznej i cieplnej w sposób efektywny i zapewniający bezpieczeństwo. Potwierdzeniem realizacji misji Spółki w zakresie proekologicznym są m. in. inwestycje zrealizowane lub rozpoczęte w ostatnich latach. Do najważniejszych należy oddanie do ruchu w 2008 roku bloku energetycznego 474 MW w Elektrowni Pątnów II, która należy do najnowocześniejszych jednostek wytwórczych w Europie. W trakcie realizacji jest budowa kotła wraz z instalacją do składowania, przesyłania i spalania biomasy w Elektrowni Konin.

W skład Grupy Kapitałowej ZE PAK SA wchodzą cztery elektrownie: Elektrownia Pątnów - Konin, Elektrownia Pątnów II i Adamów oraz siedem specjalistycznych spółek zależnych. Nadrzędnym celem Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin SA jest dalekosiężny rozwój firmy i odpowiedzialność za otaczające każdego z nas środowisko.Patroni medialni


Portal Wielkopolski Wschodniej LM.pl:
Pierwszy portal regionalny, który w krótkim czasie stał się największym zródłem informacji o wydarzeniach z regionu konińskiego. Na bieżąco aktualizowany, oraz coraz bardziej modernizowany. Dzięki współpracy z lokalnym radiem, znajdziesz tam najświeższe wydarzenia z ostatniej chwili. Serwis LM.pl jest także sponsorem naszego serwisu.

Radio Konin:
Najstarsze radio w Koninie (powstałe w 1992 roku), które po kilkuletniej przerwie wznowiło w 2010 roku nadawanie. Nadaje na częstotliwości 95,8 fm. Stacja emituje muzykę pop z przewagą rocka – głównie polskie i zagraniczne przeboje (liner stacji brzmi: "Konin Radio Przebojów!"). Na antenie Radia Konin sporo czasu poświęca się także konińskiemu sportowi, w tym przede wszystkim konińskiemu Górnikowi.
Konin24.info:
Portal informacyjny, który wystartował równo z reaktywacją Radia Konin i jest redagowany przez dziennikarzy tej rozgłośni. W serwisie oczywiście najświeższe relacje z Konin i regionu konińskiego, zapowiedzi imprez, darmowe ogłoszenia czy katalog firm.


Przegląd Koniński:
Przegląd Koniński - to tygodnik, który po raz pierwszy ukazał się w 1979 roku. Obecnie to jedyna i najlepiej sprzedająca się, wyprzedzając nawet wydawnictwa ogólnopolskie, gazeta lokalna na rynku konińskim.
LM Internet:
Przez ponad 10 lat istnienia, LM Internet ma za sobą wiele realizacji związanych praktycznie z każdą branżą. Zajmuje się tworzeniem prostych stron firmowych, portali produktowych i informacyjnych. Dostarcza dedykowane rozwiązania dla internetowego handlu. Prowadzi profesjonalne działania w mediach społecznościowych. Ma za sobą przygotowanie kilkunastu sesji fotograficznych dla naszych klientów oraz realizację filmów reklamowych. W razie potrzeby wspomaga działania promocyjne firm w zakresie marketingu tradycyjnego (wydruki, outdoor, reklama mobilna) oraz przygotowuje złożonestrategie komunikacyjne.
Partnerzy

Stowarzyszenie Sympatyków Konińskiego Górnika:
Stowarzyszenie, które zrzesza wszystkich sympatyków Klubu Sportowego "Górnik Konin", niezależnie od wieku, płci, wykształcenia czy przekonań. Łączy ich zamiłowanie do sportu i piłki nożnej oraz uwielbienie biało-niebieskich barw naszego Klubu. Razem kibicują konińskim sportowcom, którzy sławią dobre imię naszego miasta i regionu na arenach sportowych w kraju i za granicą. Wspierają ich dopingiem niezależnie czy rywalizują o ligowe punkty, stawkę pucharową czy też kiedy grają o przysłowiową pietruszkę w meczu towarzyskim. Nie ważne czy w Koninie czy też na wyjeździe, jesteśmy z nimi zawsze i wszędzie, po zwycięstwie i po porażce. Jesteśmy dumni z ponad 50-letniej historii naszego Klubu, podczas której doświadczyliśmy wielu pięknych, sportowych chwil.
WielkopolskiFutbol.pl:
Dynamicznie rozwijający się serwis o wielkopolskiej piłce nożnej. Relacje, wywiady i fotorelacje z meczów Ekstraklasy, I, II, III, IV ligi, a nawet z klas okręgowych! Serwis pomimo krótkiego stażu ma już stałą grupę czytelników.

Klub
Info Historia Stadion Pakiety Sponsorskie Sponsorzy Bilety i karnety Grali dla nas
Sezon 2012/13

Seniorzy

Drużyna Terminarz Tabela Gole i asysty Transfery
Juniorzy starsi

Terminarz Tabela Strzelcy
Juniorzy młodsi WL

Terminarz Tabela Strzelcy
Juniorzy młodsi KO

Terminarz Tabela Strzelcy
Trampkarze starsi I

Terminarz Tabela Strzelcy
Trampkarze starsi II

Terminarz Tabela Strzelcy
Trampkarze młodsi

Terminarz Tabela Strzelcy
Młodzicy starsi

Terminarz Tabela Strzelcy
Serwis
Forum Redakcja Galeria Tapety
Archiwum
Relacje live! Sezon 2007/08 Sezon 2008/09 Sezon 2009/10 Sezon 2010/11 Sezon 2011/12
Grają nasi!

 IV liga wielkopolska
(gr. południowa)
sezon 2013/2014
1. kolejka

11 sierpnia 2013 r., godz. 16:00

 

Stadion w Koźmińcu

 

JKS Jarota II

Jarocin

-

(-)

KS Górnik

Konin

-

(-)Facebook

Blip
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
sex for teacher bwarmt fthusx wlive vsurely
Najciekawsze Tematy
UniCK [398]
Zmiana nazwy klubu [40]
Szaliki;) [36]
شر... [34]
Nowy serwis! Opinie [31]