Remisowo z Włocłavią
Dodane przezMistrzu, · 01.08.2013, 10:27 ·
Beniaminek III ligi (gr. kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej) Włocłavia Włocławek była sobotnim sparingowym rywalem konińskiego Górnika. Nasi piłkarze zremisowali na Dmowskiego 1:1.
Rozszerzona zawartość newsa

Goście wyszli na prowadzenie już w 14. minucie, gdy piłkę do konińskiej bramki skierował Adam Dylewski. W 30. min. po rzucie rożnym bliski wyrównania był Tymoteusz Urbański. Do przerwy dwa ładne strzały na bramkę rywala oddał Maciej Adamczewski.

Cztery minuty po zmianie stron po kolejnym kornerze dla „biało-niebieskich” mieliśmy 1:1 po strzale Bartosza Maślaka. Koninianie mieli szansę na zdobycie zwycięskiego gola, jednak na siedem minut przed końcowym gwizdkiem doskonałej szansy nie wykorzystał młody Bartosz Kowalski.

Po meczu z trenerem Górnika Pawłem Nowackim rozmawiał Kuba Wieliński z Radia Konin